AKCJA CHARYTATYWNA  •  ARCHIWUM  •  BOKSER.ORG  •  KONTAKT  
 

1% dla Szymona

Organizator akcjiPatronat medialnyW listopadzie serwis boxeo.pl zapoczątkował akcję “Runda dla Szymona“, która pomóc ma w zbiórce środków na operację Szymonka Pronia. Zespół boxeo.pl ma dla wszystkich dobrą wiadomość. Udało się zebrać potrzebną kwotę (19.900 euro), która pokryje koszty pierwszej operacji. Zabieg odbędzie się w już lutym w Monachium.

Zbiórkę prowadzi fundacja Cor Infantis, której udało się zebrać tak dużą sumę głównie dzięki pomocy dwóch instytucji, fundacji LC Heart oraz Ein Hertz Fur Kinder. Nie bez znaczenia były wpłaty od ludzi dobrej woli, którzy przeznaczyli na ten cel blisko 19 tyś. złotych. Mamy nadzieję, iż część tej kwoty trafiła na konto fundacji dzięki akcji “Runda dla Szymona”. W imieniu własnym, rodziców Szymona oraz Cor Infantis dziękujemy wszystkim którzy zdecydowali się na taki krok.

Zebrane środki pozwolą rozpocząć Szymonkowi walkę z chorobą. W lutym wyjdzie do pierwszej rundy, którą na pewno wygra. Zdecydowanie, 10 do 9. Przed nim jednak kolejne starcia, na które także potrzeba sporych nakładów finansowych. Dlatego już dziś ponawiamy apel o wpłaty na konto fundacji, które znajdziecie poniżej.

Naszemu małemu bohaterowi można pomóc także w inny sposób. Każda pracująca osoba, rozliczająca się z Urzędem Skarbowym może przekazać 1% podatku na rzecz fundacji Cor Infantis, ze wskazaniem na Szymona. Jak tego dokonać? W odpowiednią rubrykę należy wpisać OPP: Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis, KRS: 0000290273. By jeszcze dokładniej wskazać cel przekazania podatku, w rubryce "Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem" można wpisać 1% – Szymon Proń. Szczegóły dotyczące rozliczenia znajdziecie na stronie fundacji.

Mamy nadzieję, że nasz apel przyniesie pozytywny skutek i większość z Was przekaże część podatku na pomoc dla Szymonka. Każdy, kto zdecyduje się na taki krok nic nie traci, a może przyczynić się do tego, by kolejna dziecięca buzia zyskała uśmiech na twarzy i bezcenne zdrowie. Zróbmy wszystko, by walka z wadą jego malutkiego serca zakończyła się zwycięsko. Jednogłośnie na punkty.

MMA